Odigrano je 9. kolo

3. NL CENTAR: Sedlaček pogodio za veliko slavlje Kurilovčana

387767358_727559512746153_2112355176775724826_n Facebook NK Kurilovec

Favorizirano Vrapče zaustavljeno je na Udarniku. Kurilovec je odigrao sjajnu utakmicu i na kraju je u sudačkoj nadoknadi nagrađen golom za pobjedu 2:1.

Mogli su izabranici trenera Stjepana Bašića i ranije riješiti pitanje pobjednika, pogotovo u prvom dijelu u kojem su od 25. minute autogolom Tolića imali vodstvo. Šanse su ostale neiskorištene, a kazna je stigla u 65. kada je Maciel golom s bijele točke vratio stvari na početak. I kada su svi pomislili kako će susret završiti podjelom bodova ukazao se Luka Sedlaček koji je u drugoj minuti sudačke nadoknade pogodio za veliko slavlje u domaćim redovima.

S 13 bodova Kurilovec je trenutno devetoplasirani sastav lige, a dva boda više od Kurilovčana imaju nogometaši Lukavca koji su na gostovanju na Pešćenici s 3:2 svladali HAŠK. Dvostruki strijelac za sastav Lukavca bio je Mihovi Rašić, a u strijelce se upisao i Angelo Radović.

U 9. kolu još su igrali; Mladost-Zagorec 2:1, Samobor-Dinamo (OO) 2:3, Tondach-Segesta 0:3, Trešnjevka-Zelina 4:3, Ponikve-Maksimir 0:0, Gaj Mače-Lučko 1:1, dok će kolo zaključiti Sava Strmec-Bistra.