13-TA OVOSEZONSKA POBJEDA: Rukometašice Dugog Sela ’55 bolje od Koke

Pobjedom 30:23 protiv Koke, rukometašice Dugog Sela '55 stigle su do trinaeste ovosezonske pobjede
278149447_668412864375868_9043617233349061732_n Facebook ŽRK Dugo Selo '55

Pobjedom 30:23 protiv Koke, rukometašice Dugog Sela ’55 stigle su do trinaeste ovosezonske pobjede, koja im je donijelo peto mjesto s 26 bodova na kontu. Četvrtoplasirani Split 2010 bježi im samo za bod.

Susret protiv Varaždinki, punih 40. minuta bio je to gotovo u potpunosti izjednačen. Na prvu veću seriju Koke od tri pogotka, domaće rukometašice su odmah odgovorile i preuzele vodstvo 6:5. Zatim slijedi novi udar Varaždinki. U 20. minuti, gošće tako imaju plus tri 8:11. Ali nisu to uspjele sačuvati do predaha. Dugo Selo je naime imalo sjajnu završnicu s četiri pogotka zaredom pa je nakon 30. minuta bilo 13:13.

Facebook ŽRK Dugo Selo ’55

Još desetak minuta trajalo je to međusobno nadmudrivanje. Tada domaći sastav serijom 5:1, odlazi na velikih šest razlike (25:19) i definitivno rješava pitanje pobjednika.

Kao i mnogo puta ove sezone sjajna je na vratima bila Mara Budić s 15 obrana. Odličnom realizacijom od devet pogodaka pratila ju je Bernarda Čalušić. Kod gošći najbolja Lara Židek sa sedam pogodaka.