Sedma prvoligaška sezona

KRAJ UTAKMICE: Gorica i Varaždin u slaboj utakmici podijelili bodove

Ne odviše kvalitetna utakmica završila bez golova
DSC_5817

Kraj utakmice – Na otvaranju nove sezone HNK Gorica i Varaždin odigrali su 0:0. Bila je to ne odveć kvalitetna utakmica.

90. minuta – Igrat će se tri minute sudačke nadoknade.

88. minuta – Mijenja Varaždin. Igru je napustio Dabro, a ušao je Jovanov.

82. minuta – Pokušaj Ndockyta, no daleko od vratnice.

79. minuta – Izmjena u redovima Varaždina. Iz igre je izašao Michela Šego, a ušao je Jurica Poldrugač.

77. minuta – Posljednja izmjena u momčadi Gorice. Igru je napustio Vinko Skrbin, kojega je zamijenio Andrej Lazarov.

67. minuta – Napokon je krenula domaća momčad. Ulazak novih igrača donio je živost, pa je tako Gorica zaprijetila preko Majstorovića i izborila korner.

65. minuta – Opet je opasno pred domaćim golom. Vratar Radošević na mjestu.

62. minuta – Trener Rajko Vidović poslušao navijače i napravio dvije zamjene. Iz igre su izašli Šlogar i Kapulica, a ušli su Majstorović i Ndockyt.

58. minuta – Prvi povici nezadovoljnih domaćih navijača “daj mijenjaj nešto”.

53. minuta – Nova prijetnja gostujućih igrača. Vratar Gorice Božidar Radošević na mjestu.

50. minuta – Prijeti Varaždin, no udarac odlazi uz vratnicu.

Početak drugog dijela – Oba trenera u nastavak ulaze s po jednim novim igračem. Kod domaćina je izašao Majić, a ušao Jurić, dok je trener gostiju Nikola Šafar u svlačionici ostavio Belcara umjesto kojega je ušao Nevers.

Kraj prvih 45. minuta – Nakon prvog dijela na Gradskom stadionu u Velikoj Gorici bez pogodaka. Domaća momčad ostala je bez pravog pokušaja u ovom periodu igre.

35. minuta – Pokušao je Marko Dabro, no njegov je udarac lako uhvatio vratar Božidar Radošević. Dabro je pokušao u još dva navrata, no bezopasno po gol Gorice.

22. minuta – Zbog ozljede igru je napustio Dino Mikanović, kojega je zamijenio Krešimir Krizmanić.

Nakon prve polovice prvog dijela bez golova na Gradskom stadionu. Varaždin ima terensku inicijatvu, no bez značajnijih prilika. Pokušao je Šego čiji je udarac završio u goričkom bloku, a domaća obrana očistila je i prijetnju Mitrovskog.

……………………………………….

Na startu nove SuperSport HNL sezone, HNK Gorica na Gradskom stadionu ugošćuje Varaždin. Utakmica na Gradskom stadionu igra se od 21 sat.

Trener Rajko Vidović u novu je sezonu odlučio ući s ovij 11 igrača; Radošević, Mikanović, Leš, Pršir, Šlogar, Skrbin, Kolar, Maloča, Kapulica, Majić i Štiglec. Na klupi za pričuve su; Žiger, Banić, Gurlica, Jurić, Ndockyt, Lazarov, Vrzić, Krizmanić, Matković, Čaić, Sušak i Majstorović.

S druge strane za Varaždin kreću; Zelenika, Škaričić, Ba, Nekić,Dabro, Belcar, Šego, Lusavec, Mitrovski, Marina i Boršić, dok su na klupi za pričuve; Silić, Mamić, Lesjak, Jovanov, Poldrugač, Duvnjak, Mladenovski, Tepšić, Nevers, Mištrafović, Maglica i Domjanić.