Segesta povela, Naftaš Ivanić izjednačio

Naftaš Ivanić - Segesta 1:1
154035447_1017299182009353_3186655256598600818_n

Nogometaši Naftaš Ivanića nastavljaju s odigravanjem pripremnih utakmica. Novu su odigrali jučer na Zelenjaku protiv trećeligaša Segeste iz Siska. Bila je to vrlo dobra utakmica, koja je završila rezultatom 1:1, a svakoj je momčadi pripalo po jedno poluvrijeme.

Segesta je nakon pogreške domaćeg vratara Vrbanića povela u 40. minuti golom Matića. Svakako valja istaknuti kako je domaća momčad u prvih 20. minuta sabila goste na njihovu polovicu. Bio je to period igre u kojem su igrači trenera Miroslava Škrleca pokazali kombinatornu i agresivnu igru.

Naftaš do izjednačenja stiže odmah na početku nastavka, pogotkom Tadića, kojeg je proigrao Krsnik. Pogodio je nakon toga Starčić vratnicu, dok je zicer promašio Kletečki. Jedinu pravu šansu gostiju imao je Samson, no njegov je pokušaj zaustavio domaći vratar Vrbanić.