Rukometašice Udarnika uvjerljivo prošle kroz Grad na četiri rijeke

Gostovanje kod ŠR Karlovac, Kurilovčanke su u svoju korist riješile s 30:20
WhatsApp Image 2022-03-05 at 21.04.41

Rukometašice Udarnika uvjerljivom pobjedom u Karlovcu stigle su do šeste ovosezonske pobjede. Gostovanje kod ŠR Karlovac, Kurilovčanke su u svoju korist riješile s 30:20.

Prvih desetak minuta, domaće su rukometašice imale blagu rezultatsku prednost. Pogotkom Bernarde Mostarlić u 15. minuti, ekipa Udarnika po prvi je puta povela (7:6), nakon čega više nije ispuštala prednost. Na odmor su igračice trenera Darija Zrnića otišle s dva gola prednosti (12:14), da bi u drugom dijelu do izražaja došla kvaliteta Kurilovčanki koje su iz minute u minutu povećavale prednost, koja se zaustavila na najvećih +10.

Čak 11 igračica Udarnika upisalo se u listu strijelaca, a najučinkovitije s pet gola bile su Nika Miletić, Bernarda Mostarlić i Marta Miletić.