Pobjeda na oproštaju od Poreča

Rukometašice Udarnika sedme u Hrvatskoj

Pobjedom 25:16 protiv križevačkog Radnika mlađe kadetkinje Udarnika završile su ovogodišnju Završnicu prvenstva Hrvatske
Radnik vs Udarnik Grega Valančič / kolektiff

Pobjedom 25:16 protiv križevačkog Radnika mlađe kadetkinje Udarnika završile su ovogodišnju Završnicu prvenstva Hrvatske, koja je odigrana u Poreču. U konačnici je rukometašicama Udarnika pripalo sedmo mjesto, čime je ova generacija igračica ponovila uspjeh igračica 2002. godišta koje su također bile sedme.

Na oproštaju od Poreča Kurilovčanke su nakon izjednačenog prvog dijela u nastavku u potpunosti nadigrale ekipu Radnika. Nakon 11:11 u prvom dijelu, u drugih dvadeset minuta rukometašice Udarnika prvenstveno dobrom igrom u obrani (primljeno samo pet golova) došle su do uvjerljive pobjede.

Leona Lilić s devet golova bila je prvi strijelac Udarnika, za koji su po četiri gola postigle Leonarda Burić i Lana Konjar, Tena Markov i Luna Gojak postigle su po dva, a po jednom su se među strijelce upisale Lana Buhin, Petra Gudelj, Lucija Gulić i Elena Ćirić.