PREMIER LIGA Druga pobjeda Lukavca, Sloga nadjačala Bunu
FOTO: NK Sloga Križ Nakon što je Klas u petak u Mičevcu s 2:1 svladao Ban Jelačić upisavši drugu pobjedu, u subotu su do drugih pobjeda na startu prvenstva došli Sutla Laduč i Lukavec, dok je Sloga pobjedom protiv Bune došla do prvog troboda ove sezone.
Gost Sportskog parka u Križu bila je Buna koja je poražena s 4:1. Juraj Spudić doveo je domaću momčad u vodstvo u 6. minuti, da bi Adrija Forjan u 15. poravnao rezultat. Domaća momčad u višu brzinu ubacuje u nastavku susreta kada Juraj Spudić (49), Kristian Prpić (53) i Leonardo Paić (81) osiguravaju pobjedu i prve bodove Slogi.
Lukavec je pokvario slavljeničke dane Save (D) koja slavi 80. rođendan. Na gostovanju u Drenju Lukavčani su slavili s 1:0, a pogodak vrijedan pobjede i tri boda postigao je Ilhan Holić u 45. minuti utakmice. Istim je rezultatom Sutla Laduč slavila protiv Zrinskog.
U nedjeljnim utakmicama od 17,30 sati igraju; Dubrava-Polet, Rakovec-Strmec, Posavec-Turopoljac, Gradići-Vatrogasac, Lomnica-Lonja.