Razočaravajući remi Dinama

Dinamo je na Maksimiru odigrao 1:1 protiv Genka
Zagreb: Dinamo protiv Genka u 5. kolu UEFA Europa lige na stadionu u Maksimiru Marko Prpic/PIXSELL

U susretu 5. kola Europske lige Dinamo je na Maksimiru odigrao razočaravajućih 1:1 protiv Genka, čime je zagrebački sastav zadržao drugo mjesto u skupini uoči posljednjih devedeset minuta. No, za potvrdu će mu u gostima kod West Hama u posljednjem kolu trebati bod, kako bi i na proljeće igrao Europsku ligu, u suprotnom će natjecanje nastaviti u Konferencijskoj ligi.

Dinamo je poveo golom Menala u 35., da bi na isteku 45. konačnih 1:1 postavio Ugbo.

Tražio je Dinamo u nastavku priliku za drugi pogodak, no belgijski sastav nije se dao iznenaditi, ne dozvolivši Dinamu ozbiljniju priliku. Tek pokoji dalekometni pokušaj nije predstavljao veliku prijetnju za vratara Genka.