Nikola Rak za četvrtu pobjedu Intera

Zaprešićani su ovom pobjedom napravili veliki skok na ljestvici, s posljednjeg 16. mjesta su došli na jedanaestu poziciju
Pripremna utakmica, Inter Zaprešić – GNK Dinamo II Josip Regovic/PIXSELL

U zaostalom susretu 11. kola Druge HNL Inter je u Zaprešiću s 2:0 pobijedio drugu momčad Osijeka iako je cijelo drugo poluvrijeme igrao s igračem manje.

Oba gola Zaprešićani su postigli udarcima s bijele točke i oba puta je strijelac bio Nikola Rak (36. i 55. minuta). Inače, početkom drugog poluvremena, kod 1-0 za domaćina, drugi žuti karton je dobio domaći igrač Rešetar, kao i u samom finišu ogleda gostujući igrač Alexander Uwem.

Inter je time nastavio pozitivnu seriju te je u posljednje četiri utakmice ostvario tri pobjede i jedan remi. Zaprešićani su ovom pobjedom napravili veliki skok na ljestvici, s posljednjeg 16. mjesta su došli na jedanaestu poziciju s 14 bodova.

Na ljestvici je prva Croatia iz Zmijavaca s 23 boda. Tri manje imaju Varaždin i BSK, s tim da BSK ima i jednu odigranu utakmicu manje.