Naftaš Ivanić u derbiju preokrenuo Slogu (K)

Susret starih rivala završio je domaćom pobjedom 3:1
125431549_893826347817783_146156816946109344_o

Na Zelenjaku je danas odigra derbi susret u kojem je domaći Naftaš Ivanić ugostio fenjeraša Slogu iz Križa. Susret starih rivala završio je domaćom pobjedom 3:1 čime je Naftaš zadržao poziciju prvi vrhu poretka. Trenutno klub iz Ivanić-Grada s 24 osvojena boda drži šesto mjesto.

Nakon što su u prvom dijelu mreže mirovale, nastavak je donio izrazito efikasnu utakmicu u kojoj su postignuta četiri zgoditka. Povela je Sloga u 47. minuti preko Pranjića, da bi Krsnik u 59. vratio stvari na početak. Odluka o pobjedniku pala je u posljednjih petnaestak minuta u kojima je Sabolić s dva pogotka osigurao tri boda domaćem sastavu.

Danas su još igrali; Samobor-Turopoljac 4:1, Klas-Mraclin 1:3 i Stupnik-Strmec 0:0, dok sutra igraju; Lomnica-Rakovec, Rakov Potok-Ban Jelačić, Sveta Nedelja-Polet, Vinogradar-TOP i Dinamo-Vatrogasac.