Mraclinov start iz snova

Nakon što su na startu prvenstva 4. NL svladali Stupnik, jučer su Parikožari slavili u derbiju u Vukovini
IMG_9393

Dvije pobjede, gol razlika 5:0 i dioba prvog mjesta s Moslavinom koja je također na istom učinku skor je nogometaša Mraclina u novoj sezoni 4. NL-skupina B. Marijan Dužić drugi mandat u Mraclinu otvorio je tako na sjajan način. Zadovoljni su takvim raspletom i glavni klupski operativci, ali i vjerni kibici, koji s nestrpljenjem očekuju nova nogometna uzbuđenja.

Mraclin je sezonu otvorio pobjedom 3:0 protiv Stupnika, dok su jučer u turopoljskom derbiju bili sigurni u Vukovini kod Bana Jelačića – 2:0. U prvih 45. minuta mreže su mirovale, iako je bilo situacija za postizanje pogotka. No, zato odmah na početku drugog dijela u 47. minuti, proradila je kučka osovina Lučić-Hajduk za vodstvo gostiju 0:1.

Momčad Jelačića je u zadnjih petnaestak minuta opasno zaprijetila s nekoliko ozbiljnih udaraca, ali golman gostiju Patrick Crnolatec uspio je mrežu sačuvati netaknutom, da bi u 88. minuti za veliko slavlje Mraclinaca pogodio Petravić, nakon centaršuta Vidovića.

U ostalim utakmicama drugog kola igrali su; Libertas-Zelina 3:4, Naftaš-Ivanić-TOP 2:0, Stupnik-Gradići 1:1, Rugvica Sava – GNK Tigar Sveta Nedelja 0:1, Lekenik-Sutla Laduč 3:0, Moslavina-TŠK 2:0, dok danas od 17 sati igraju Croatia-Topusko.