Milka Trnina preokrenula Ban Jelačić (B)

Milka Trnina je u Vezišću sportske prijatelje iz Banova porazila s 2:1
72529799_2689527407780293_8218424851518455808_n

Nogometaši Milke Trnine uoči dvoboja protiv sportskih prijatelja iz Banova ostali su bez trenera, tako da je na klupu sjeo sportski direktor Željko Zimić, koji je startao pobjedom, nakon preokreta u drugom dijelu, u kojem su nogometaši Milke Trnine vodstvo Bana Jelačića preokrenuli u pobjedu od 2:1.

Bolju igru u prvih 45. minuta gostujući su igrači naplatili u 41. minuti preko svog najopasnijeg igrača Saše Uremovića. Svega devet minuta igre u drugom dijelu domaćim je nogometašima bilo dovoljno za izjednačenje koje im je donio Ivan Fešta.

Pogodak je za nogometaše Milke Trnine bio znak da još odlučnije krenuo prema vratima gostiju iz Banova, čiji je vratar po drugi puta kapitulirao u 67. minuti kada je Dalibor Petković glavom postigao pogodak za konačnih 2:1.