Magdićevih 14 golova za pobjedu Dugog Sela u Prelogu

Dugoselci nisu dopustili iznenađenje te su na kraju slavili s 36:25
WhatsApp Image 2021-05-26 at 09.48.36

24. kolo 1. HRL Sjever odvelo je rukometaše Dugog Sela na gostovanje kod fenjeraša u Prelog. Nisu Dugoselci dopustili iznenađenje te su na kraju slavili s 36:25.

Iako su dosta nervozno ušli u utakmicu i s dosta tehničkih grešaka držali domaćina u egalu što na govori i rezultat 7:7 u 20. minuti, no do kraja poluvremena Dugo Sela puno angažiranije u obrani i konkretnije u napadu radi razliku i na odmor odlazi s +5 (10:15). U drugom poluvremenu su Dugoselci povećali prednost najviše zahvaljujući Magdiću koji je u ovu pobjedu ugradio 14 golova. Najraspoloženiji kod Dugog Sela bio je već spomenuti Magdić s 14 golova, a treba istaknuti Raužana sa 6 golova te Neralića s 5.

U idućem kolu u zadnjoj domaćoj utakmici u ove sezone Dugo Selo dočekuje Čakovec. Utakmica se igra u subotu u 19 sati,ali prema epidemiološkim mjerama, bez gledatelja.