Harambašić se vratio pobjedom

Kurilovec preokretom do slavlja protiv Dinama

Pobjeda je donijela prijeko potreban mir u Kurilovec, gdje je i dalje vrlo "živo", jer prema saznanjima nekolicina članova Izvršnog odbora nezadovoljna načinom vođenja kluba podnijela je ostavku
IMG_4064

Poraz od Ponikva (0:3) bio je kraj za Stjepana Bašića na klupi Kurilovca. Na rješenje nije trebalo dugo čekati, jer Senad Harambašić bio je tu, tako da njegovo imenovanje za trenera i nije bilo preveliko iznenađenje. Šok terapija bila je uspješna, jer Kurilovec je na Udarniku je preokretom stigao do pobjede protiv Dinama iz Odranskog Obreža.

Gosti su golom Vedrana Puntara u 34. minuti, da bi samo minutu kasnije Luka Mrvičin poravnao rezultat. Potpuni preokret u režiji domaćih igrača uslijedio je u drugih 45. minuta u kojima Antonio Ćosić (52) i Luka Sedlaček (72) osigurali pobjedu domaćoj momčadi. Pobjeda je donijela prijeko potreban mir u Kurilovec, gdje je i dalje vrlo “živo”. Naime, prema saznanjima nekolicina članova Izvršnog odbora nezadovoljna načinom vođenja kluba podnijela je ostavku. Sve u svemu naredni dani bit će itekako zanimljivi.

Uz utakmicu u Kurilovcu jučer su još igrali; Ponikve-Lučko 3:2, Mladost-Gaj Mače 3:0, Tondach-Vrapče 0:0, Trešnjevka-Maksimir 1:3, HAŠK-Zagorec 1:0 i Samobor-Zelina 3:0. Kolo će zatvoriti danas od 17 sati Sava-Segesta i Bistra-Lukavec.