Rukometaši Gorice porazom su zaključili 2020. godinu
DSC_8488

Rukometaši Gorice porazom su zaključili 2020. godinu. U zaostalom susretu 6. kola Paket24 Premijer lige na parketu Gradske sportske dvorane poraženi su s 22:20 od Poreča.

Imali su Goričani pobjedu na dlanu, jer uoči posljednjih desetak minuta semafor je pokazivao 19:15 za domaći sastav, nakon čega je uslijedio shou gostujuće momčadi koja radi seriju 7:1 za nevjerojatan obrat i veliko slavlje.

Jedan od njihovih junaka u tim je trenucima uz vratara Ivana Vekića bio iskusni Vedran Mataija koji postiže dva pogotka, ali i nesebično proigrava svoje suigrače koji postižu lake pogotke, koji su im u 55. minuti donijeli vodstvo 20:19 koje nisu ispustili do kraja utakmice.