Derbi 1. ŽNL-Istok

Golom Ivoša u 20. minuti Lonja je povela i s minimalnom prednošću otišla na vodstvo, koje je u 58. minuti poništio Damir Matković
DSC_2091

Najzanimljivija utakmica 1. ŽNL odigrana je u Kobiliću gdje je domaći Vatrogasac u derbiju kola ugostio Lonju. Sastav domaćina uvelike su diktirale povrede zbog čega su u sastavu bili i igrači veteranske momčadi (B. Grilec, Kirinić, Markelić). Bez obzira na to, domaći igrači uspjeli su izdržati sve napade gostiju te odigrati 1:1. Prema viđenome, najpošteniji rezultat.

Golom Ivoša u 20. minuti Lonja je povela i s minimalnom prednošću otišla na vodstvo, koje je u 58. minuti poništio Damir Matković. Iako su gosti u posljednjih desetak minuta imali igrači više zbog isključenja Petravića, a naknadno i trenera Matkovića, domaća obrana nije pokleknula te su igrači Vatrogasca zasluženo osvojili bod.