Bravo ekipa!

Odlična provjera pred nadolazeće Prvenstvo Hrvatske
image0

Za natjecateljima Karate kluba Velika Gorica još je jedan uspješan vikend u kojem su nastupili na turnirima u Mariboru i Karlovcu. Posebno veseli sjajan rezultat kadeta i juniora koji su nastupili na jakom međunarodnom turniru u Mariboru gdje su u konkurenciji od 560 natjecatelja iz BiH, Hrvatske, Austrije, Slovačke, Češke, Mađarske, te Slovenije ukupno osvojili devet medalja – 3 zlata, 2 srebra i 4 bronce.

Najuspješniji su bili Matea Kordić i David Lovrinović s po 4 pobjede, te Katja Braica s 3 pobjede koje su ih odvele do najvišeg postolja. Vito Hulina i Lucija Kirinić osvojili su srebrna odličja, dok Ema Jukić, Nikola Huzjak, Ema Filković i Noel Jeromić bili brončani.

Istog dana dio mlađih natjecatelja Karate kluba Velika Gorica nastupio je na Karlovac openu, koji je okupio oko 600 natjecatelja, a koji je većem dijelu klubova poslužio kao zadnja provjera pred Prvenstvo Hrvatske koje se održava za vikend Prelogu.

Gorički karatisti osvojili su šest odličja. Najuspješnija je bila Mia Čunčić osvojivši zlato u uzrastu mlađih kadetkinja. Petar Tibor i Petar Krešimir Krmpotić su bili srebrni, dok medalje brončanog sjaja osvojili Mihael Kaurić, Katarina Gordić i Sara Banović.