Za Goricu je ovo prvi ovosezonski bod

Ovom utakmicom najavljen je Kup susret protiv viceprvaka Hrvatske, omiškog Olmissuma
DSC_7318

Igrač Futsal Gorice osvojili su prvi bod u prvenstvu Prve HMNL u susretu protiv Split Trumma odigravši 1:1. Nakon četiri poraza (Universitas Split, Rijeka, Aurelia i MNK Brod 035), Goričani su u domaćem susretu protiv Split Trumma dohvatili prvi ovosezonski bod. Ponajviše je zasluga vratara Ježića, koji je tijekom cijele utakmice obranio niz teških udaraca.

Iako je utakmica obilovala niz prilika s jedne i druge strane, postignuta su tek dva zgoditka. Oba u režiji Marija Taćija iz redova Splita, koji je naprije zatresao vlastitu mrežu u 6. minuti za vodstvo Gorice, da bi svoju pogrešku ispravio u 30. minuti izjednačivši rezultat.

Pritisnuli su Splićani u posljednjih desetak minuta Goričane na njihovu polovicu, no vratar Ježić imao je svoj dan i sjajnim intervencijama sačuvao je svoju momčad poraza.