Osvojene dvije medalje u jakoj konkurenciji

Ema Filković i Lucija Kirin najuspješnije goričke karatistice na Croatia openu

Ema Filković u juniorkama osvaja srebrnu medalju izgubivši u finalu od predstavnice BIH, dok Lucija "uzima" broncu kod juniorki pobijedivši u meču za medalju predstavnicu Slovenije
image2

Prošlog vikenda natjecatelji i natjecateljice Karate kluba Velika Gorica nastupili su na velikom međunarodnom turniru Croatia open koji je održan u Rijeci, uz sudjelovanje 1500 natjecatelja iz 21 države. Karate klub Velika Gorica nastupio je sa starijom ekipom kadeta, juniora i seniora, budući da je ovaj turnir izborni turnir za Europsko prvenstvo za ove uzraste.

Velikogorički klub na ovom je natjecanju predstavljalo 11 natjecatelja, gdje su se u iznimno jakoj konkurenciji na pobjedničko postolje popele Ema Filković i Lucija Kirinić.

Ema Filković u juniorkama osvaja srebrnu medalju izgubivši u finalu od predstavnice BIH, dok Lucija “uzima” broncu kod juniorki pobijedivši u meču za medalju predstavnicu Slovenije.

-Trenutno nam u naredna tri tjedna fokus ide na mlađe uzraste koje očekuju turniri u Ivanecu i Karlovcu, a nakon toga Prvenstvo Hrvatske u Prelogu za uzraste U14- poručio je trener Goran Živković.