Dinamo (J) u sudačkoj nadoknadi do boda na Zvrniku

Susret između Poleta i Dinamo završio je rezultatom 2:2
polet-jakovlje-_-01-portal_-1

Sekunde su dijeli nogometaše Poleta od trijumfa u susretu s drugoplasiranim Dinamom iz Jakovlja. No, u sudačkoj nadoknadi ukazao se Bjelobradić kojim je drugim zgoditkom postavio konačnih 2:2.

Prvih 45. minuta prošlo je u izjednačenoj igri, koju su gosti naplatili zgoditkom Bjelobradića za vodstvo. U nastavku susreta domaći igrači bili su bolja i opasnija, a svoju su nadmoć kapitalizirali zgodicima Zagorca i Sučića za vodstvo koje su držali do druge minute sudačke nadoknade u kojoj je Bjelobradić spasio goste poraza.

Ovom rezultatu najviše su se obradovali u Lukavcu, koji sutrašnjom pobjedom u domaćem susretu protiv Kupinca može ponovno otići na +4.

JEDINSTVENA ŽUPANIJSKA LIGA, 22. KOLO
NK POLET – NK DINAMO (J) 2:2
STRIJELCI: 0:1 Bjelobradić (28), 1:1 Zagorec (59), 2:1 Sučić (72), 2:2 Bjelobradić (90)
NK POLET: Bradić, Brajković, Tičarić, Dejanović (od 77. Robić), Skrbin, Stuparić, Pejak, Zagorec, Sučić, Jušić (od 83. Mikulić), Matušin. TRENER: Mario Paviša
NK DINAMO (J): Rihtar, Škrlin, Bjelobradić, Malić, Vrabec, Vicić, Zrinjski (od 74. J. Debogović), Piškor (od 79. Špiček), Hruševar, Konjevod, Dutković (od 46. Kukec). TRENER: Davor Debogović