Derbi začelja Dugoselcima

Rukometaši Dugog Sela upisali prvu prvenstvenu pobjedu
WhatsApp Image 2021-11-16 at 21.39.18

U osmom kolu 1. HRL-Sjever, rukometaši Dugog Sela dočekali su momčad Vidovca, koja je baš kao i Dugo Selo dočekala susret bez ijednog boda za kontom. Bio je to derbi fenjeraša, gdje je Dugo Selo na kraju fenjer prepustilo Vidovčanima, nakon pobjede 33:25.

Domaći dečki nisu dobro ušli u utakmicu te su u šestoj minuti gubili 1:3, no igrači trenera Mateja Miškovića strpljivo su gradili svoju igru i do poluvremena “pobjegli” na +4 (17:13). U drugom poluvremenu održavali su svoju prednost te u 52. minuti dolaze do najveće prednosti od +8. (28:20), nakon čega su utakmicu mirno priveli kraju i uzeli prve bodove ove sezone.

U redovima Dugog Sela istaknuli su se Jakov Neralić s 10 pogodaka, Viktor Kociper s osam te Marko Jurakić sa šest postignutih golova, a treba istaknuti i Nikolu Lončara na golu koji je bio na visini zadatka.

Za obje momčadi nema puno vremena za odmor, jer već za vikend Vidovec gostuje u Sisku, a Dugo Selo doma dočekuje Đakovo.