300-tinjak mladih igrača u 14 kategorija

Alpas cup kao kruna sjajne sezone Škole nogometa NK Kurilovec

Kadeti i juniori Kurilovca u ukupnom zbroju bodova osvojili su drugo mjesto u 2. ligi Središta Zagreb ostvarivši tako plasman u višu ligu
447406993_787960629981087_6763450481734071943_n-1024×461

U Kurilovcu traju posljednje pripreme uoči 13. izdanja “Alpas cupa Grada Velike Gorice”, koji će se na terenima SRC-a Udarnik odigrati u subotu nedjelju, 15. i 16. lipnja uz sudjelovanje 40 klubova iz sedam zemalja. Klupsko vodstvo uz gradonačelnika Krešimira Ačkara na konferenciji održanoj na SRC-u Udarnik i službeno je najavilo ovogodišnje izdanje turnira.

-Za nama je dobra, mogu reći i povijesna sezona koju ćemo završiti Alpas cupom- kazao je dopredsjednik Nogometnog kluba Kurilovec Zdenko Sovina, podsjetivši kako je seniorska momčad usprkos turbulentnom proljeću uspjela očuvati trećeligaški status, dok su puno radosti početkom lipnja na Udarnik donijele mlađe kategorije.

-Fokus je bio na nogometnoj školi mladeži na koju smo itekako ponosni, jer ove smo godine postigli povijesni plasman, budući da su kadeti i juniori u ukupnom zbroju bodova osvojili drugo mjesto u 2. ligi Središta Zagreb ostvarivši tako plasman u višu ligu. Dečki su ostvarili sjajan rezultat i ponosni smo na njih. Kruna te sezone je Alpas cup- naglasio je Sovina.