Prvo ovosezonsko slavlje

Petrinjska Mladost s Udarnika ispraćena s pola tuceta

Napokon se otvorilo i Kurilovcu, koji je u četvrtom kolu došao do prve ovosezonske pobjede
375045528_705992304902874_7814196472501729195_n

Napokon slavlje na Udarniku. Prva dva ovosezonska pokušaja bila su neuspješna. Posebno bolan bio je nedjeljni poraz od Tondacha. Razočarenje među malobrojnim pratiteljima kurilovečkog trećeligaša bilo je ogromno, no srijeda je zato donijela veliko olakšanje i zadovoljstvo.

Gost Udarnika i Kurilovca bila je petrinjska Mladost koja je poražena s teniskih 6:0. Golijadu je u prvoj minuti otvorio Eliah, Šarić je u 35. poduplao vodstvo, a tik pred odlazak na 3:0 povisio je Mrvičin. Potpuni slom gosti iz Petrinje doživjeli su u posljednjih deset minuta u kojima su postignuta još tri zgoditka. Dva je potpisao Blagoev (80, 88), a jednog Sedlaček (86).

U današnjim utakmicama još su igrali Lučko-Tondach 2:1, Zagorec-Samobor 3:2, Gaj Mače-Trešnjevka 2:2, Segesta-Bistra 3:1, Dinamo (OO)-Ponikve 1:2, Vrapče-HAŠK 2:1, Zelina-Lukavec 0:0 i Maksimir-Sava (S) 6:0. Vodeći Zagorec ima 12 bodova, dok je na dnu bez ijednog boda Sava. Kurilovec jedanaesti s 4 boda, a bod više na desetom mjestu ima Lukavec.