ŽUPANIJSKI KUP: Sava (S) sigurna u Mraclinu, Ban Jelačić namučio Bistru

Odigrane su četiri utakmice osmine finala
DSC_0574

Finalisti Kupa Nogometnog saveza Zagrebačke županije za prošlu sezonu- Sava (S) i Bistra, nastavljaju dalje i u ovogodišnjem natjecanju nakon što su s uspjehom odradili gostovanja u Turopolju. Pobjedama kod Mraclina i Bana Jelačića izborili su četvrtfinale.

Sava (S) je golovima Plojović-Beriše u drugom dijelu stigla do 2:0 pobjede, dok se Bistra provukla u Vukovini kod Bana Jelačića. Gosti su golom Kukeca iz osme minute slavili s 1:0. Iako su ih domaći igrači u nastavku pritisli uputivši više opasnih udaraca, do promjene rezultata nije došlo.

Četvrtfinale je izborio i Lukavec koji je golom Turkalja porazio Zelinu i Croatia (H) koja je nakon jedanaesteraca izbacila Gradiće, nakon što je rezultat u 90. minuta bio 2:2.
21. rujna na rasporedu su utakmice Polet-Kurilovec i Jaska Vinogradar-Samobor, dok 4. listopada igraju Tigar Sveta Nedelja-Vrbovec.