Zubac postigao sedam, a Šamanić šest poena u porazu svojih klubova

Nastavljena je predsezona u NBA ligi
ivica zubac Davor Javorović/PIXSELL

Nastavljena je predsezona u NBA ligi, a novi poraz upisali su LA Lakers koji su nakon Brooklyna izgubili i na gostovanju kod Phoenixa (105-117) koji je igrao bez ozlijeđenog Darija Šarića. Prvu utakmicu u predsezoni je odigrao Dallas koji je na svom parketu svladao Utah (bez Bojana Bogdanovića) 111-101.

LA Clippers su dočekali Sacramento te izgubili 98-113. Hrvatski centar Ivica Zubac je startao u petorci te je ukupno odigrao 15 minuta. Postigao je sedam poena (2-4 iz igre, 3-4 s linije slobodnih bacanja) uz četiri skoka i dvije blokade.

San Antonio je gostovao kod Detroita, a domaćin je slavio 115-105. Luka Šamanić je za San Antonio odigrao pet minuta te je ubacio šest poena (3-5 iz igre), uz po skok i asistenciju.