Zamaskirani dvojac upao na benzinsku i ukrao novac
Zagrebačka policija izvijestila je o razbojništvu koje se u nedjelju, 21. lipnja oko 23,40 sati dogodilo na benzinskoj postaji na državnoj cesti DC-10, području Vrbovca.
Kako navodi policija dvojica nepoznatih počinitelja uz prijetnju vatrenim oružjem počinila su razbojništvo nad 31-godišnjim zaposlenikom i otuđila novac.
Materijalna šteta zasad je neutvrđena, a kriminalističko istraživanje slijedi.