Zadar bez poraza u domaćem prvenstvu

Zadar preko Dinama do desete pobjede u nizu

Luka Božić je predvodio momčad Danijela Jusupa s 21 košem, sedam skokova i šest asistencija
Zadar: Utakmica 8. kola Favbet Premijer lige između Zadra i Cedevite Junior Sime Zelic/PIXSELL

Košarkaši Zadra ostvarili su i desetu pobjedu u nizu u domaćem prvenstvu, svladavši u desetom kolu Premijer lige zagrebački Dinamo sa 78-65 u KC Dražen Petrović.

Zadrani su odlično otvorili utakmicu i nakon prvih deset minuta vodili s 24-11. No, domaća momčad je napadački “prodisala” u drugoj četvrtini (28-19) i poluvrijeme dočekala sa samo četiri koša zaostatka. Utakmica je bila neizvjesna do završne dvije minute u koje su gosti ušli sa samo tri koša prednosti (68-65). No, Zadar je do kraja utakmice serijom 10-0 došao do uvjerljive pobjede.

Luka Božić je predvodio momčad Danijela Jusupa s 21 košem, sedam skokova i šest asistencija. Marko Ramljak je ubacio 15 poena, a Dario Drežnjak 11. Kod Dinama su najefikasniji bili Karlo Mikšić i Ivan Novačić s po 14 koševa.