Vrbovec slavio kod Vrapča

Nogometaši Vrbovca nastavili su sa sjajnim proljetnim izdanjima. U danas odigranom 22. kolu Vrbovčani su u gostima kod Vrapča ostvarili novu pobjedu čime su se bodovno izjednačili s petoplasiranim Krkom koji je danas poražen s 2:1 u Poreču od Jadrana. Oba sastava su trenutno na 37 bodova, no zbog bolje gol razlike trenutno su Vrbovčani petoplasirani sastav lige.

Taj palsman veliko je iznenađenje za sve, no ne i za trenera Tihomira Bradića koji zajedno s igračima odrađuje sjajan posao. Za nedavnog razgovora otkrio je kako je tajna svega, samo redoviti rad. U Aleji Bologne igrači trenera Tihomira Bradića slavili su s 2:1. U samo dvije minute igrači Vrbovca poveli su s 2:0 zgodicima Josipa Colarića i Josipa Sliškovića, dok je u 70. minuti poraz Vrapča ublažio Nikica Brujić.

HAŠK i Maksimir podijelili su bodove odigravši 1:1, a istim je rezultatom završio i dvoboj između Dugog Sela i Opatije. Igrači Dubrave Tim kabel nove su bodove osvojili na gostovanju kod Pazinke gdje su slavili s 3:1 uz dva pogotka Nikice Filipovića, te jednim Peje Pejića. Do danas posljednjeplasirana Segesta u Sisku je s 4:2 porazila Rudar, a uvjerljiv je bio i Zagorec koji je u Krapini s 3:0 porazio Trnje.

Kolo završava sutra kada se sastaju Zagreb i Špansko, a od 16,15 derbi susret igra se u Mladini gdje se sastaju prvoplasirani Vinogradar te trećeplasirani Kurilovec.