Vrbovec s igračem manje do boda u Dugom Selu

U županijskom derbiju Treće lige, Dugo Selo i Vrbovec podijelili su bodove odigravši 1:1
WhatsApp Image 2019-09-14 at 20.05.17

U županijskom derbiju Treće lige, Dugo Selo i Vrbovec podijelili su bodove odigravši 1:1. Momčadi su susret dočekale u oprečnom raspoloženju, jer Dugo Selo je na kontu imalo 6 od 9 bodova, dok je Vrbovec bio pri dnu sa samo jednim bodom.

Većinu vremena tijekom prvih 45. minuta igralo se na sredini terena uz tek pokoju polupriliku. Domaćini do vodstva dolaze u najboljem mogućem trenutku, u 45. minuti kada Dominik Drmić iz sjajno izvedenog slobodnog udarca dovodi Dugo Selo u vodstvo.

U nastavak susreta gosti ulaze otvorena garda, no bolje su prilike propustili realizirati domaći igrači, koji u 80. minuti promašuju dvije stopostotne prilike. Posljednje minute Vrbovčani igraju bez Josipa Colarića koji je zaradio crveni karton. Ipak, u posljednjim sekundama nakon centaršuta s lijeve strane mrežu domaćina pogađa Domagoj Colarić, za slavlje na jednoj, a tugu na drugoj strani.