Vrbovec nanio drugi proljetni poraz lideru

Veliko iznenađenje na Sajmištu; Vrbovec je svladao Vinogradar. No, za one koji su bili na utakmici pobjeda domaćina nije nikakvo iznenađenje. Igrači trenera Tihomira Bradića iskoristili su sve slabosti u gostujućoj igri te su nakon devedeset minuta igre slavili s 3:1 nanijevši vodećoj momčadi Treće lige drugi proljetni poraz.

Dvostruki strijelac za domaću momčad bio je Filip Pluščec na centaršuteve Matije Dimovića, dok je Josip Colarić zabio nakon prodora Josipa Sliškovića, dok je počasni pogodak za goste postigao Igor Prijić, koji je tako malo uljepšao blijedu sliku gostujućeg sastava koji je u nastavku prvenstva osvojio tek četiri boda.

3. HNL, 21. KOLO
NK VRBOVEC – NK VINOGRADAR 3:1 (1:0)
STRIJELCI: 1:0 Pluščec (35), 2:0 J. Colarić (52), 3:0 Pluščec (75), 3:1 Prijić (80)
NK VRBOVEC: F. Jendriš, Slišković, Bojčić, Ćosić, N. Jendriš, J. Colarić (od 89. Petak), Dimović, Krizmanić, Franić (od 79. Kokot), D. Colarić (od 64. Gegić), Pluščec. TRENER: Tihomir Bradić
NK VINOGRADAR: Braje, Ribić, Bagarić, Ivkovčić, Roglić (od 46. Štulec), Serdarušić (od 78. Rupčić), Pavlešić (od 46. Kovačić), Prijić, Šćrbec, Miličević, Mislimi. TRENER: nema