Vrapče s(p)retno izvuklo bod na Udarniku

Kurilovec i Vrapče podijelili bodove odigravši 1:1
IMG_7305

Rezultatski niz od četiri uzastopne pobjede Kurilovca, jučer su nakratko zaustavili povratnici u Treću ligu, momčad Vrapča. Bili su gosti u većem dijelu susreta u podređenom položaju, a s konačnih 1:1 mogu biti više zadovoljni.

Domaća momčad imala je više od igre, no nažalost završnica akcija ovoga je puta bila slabija strana kurilovečkog trećeligaša, čiji su igrači pogađali okvir gola (Slunjski u dva navrata), dok je Kelava bio neprecizan s jedanaest metara, a k tome su još neke obećavajuće šanse otišle u nepovrat.

A kad ne zabijaš onda ga primiš, staro je nogometno pravilo, koje su na svojoj koži osjetili i Kurilovčani koji su se u 60. minuti našli u zaostatku nakon što je Vrapče povelo zgoditkom Luke Višića. Srećom, četiri minute kasnije, Maks Slunjski je pogodio za izjednačenje i na kraju podjelu bodova, kojom su zadovoljniji bili igrači Vrapča.