Vinogradar siguran u Dugom Selu

DSC_8002

Jesenski prvaci 3. HNL- Zapad, nogometaši Vinogradara i proljetni dio prvenstva otvorili su u pobjedničkom stilu. U gostima u Dugom Selu došli su do pobjede od 2:0. Nije to bila nimalo jednostavna i laka utakmica za sastav trenera Stjepana Gomerca, čiji su igrači ipak na kraju potvrdili kvalitetu i ostvarili pobjedu protiv korektnog domaćina.

Prije nego li je sastav iz Mladine poveo je u 21. minuti zgoditkom Mateja Ivkovčića koji je bio najviši u skoku nakon centaršuta novopridošlog Josipa Serdarušića domaćini su u par navrata ozbiljno zaprijetili, no bez pravog učinka. Kvaliteta gostiju do potpunog je izražaja došla u drugom dijelu kada su oni diktirali stanje stvari na terenu. Sve dvojbe oko pobjednika definitivno su razriješene u 73. minuti kada je najbolji strijelac prvog dijela prvenstva Igor Prijić postavio konačnih 0:2.