Rezultatski uzlet

Nogometaši Dugog Sela uz izravni tv prijenos svladali su Hrvace 3:2
337158950_6176758062413606_4856892969484679795_n Facebook Sportska televizija

Nogometaši Dugog Sela u velikom su naletu. Nakon slavlja protiv Osijeka II i Belišća trupe trenera Tihomira Šeperca uz izravan televizijski prijenos svladale u Hrvace. Treća je to uzastopna pobjeda za Dugoselce, koji su s 32 osvojena boda trenutno sedmoplasirani sastav SuperSport 2. NL.

Sjajno su domaći igrači ušli u utakmicu i u 76. minuti golovima Frana Petkovića, Ivana Filipovića i Ivana Bastalca imali sigurno vodstvo od 3:0. No, završnica utakmice donijela je pravu dramu, jer gosti preko Bolanče u 87. smanjuju na 3:1, da bi tri minute kasnije semafor pokazivao 3:2 nakon pogotka Luetića. Pet minuta sudačke nadoknade nije više donijelo rezultatske promjene i slavlje domaćih igrača i stručnog stožera moglo je započeti.

Uoči utakmice, održana je i klupska Skupština na kojoj su skupštinari povjerenje za novi mandat dali dosadašnjem predsjedniku Damiru Fintiću koji je tvorac ove sjajne dugoselske nogometne priče. Njegovi prvi suradnici bit će dopredsjednici Lovro Darojković i Ivan Slišković, a uz njih članovi Izvršnog odbora su Dražen Babić, Lazo Darojković, Matko Bunčić, Mario Gustin, Danijel Hrković i Igor Barkić.