Četvrta utakmica bez poraza

Pobjedom protiv Hrvatskog dragovoljca, nogometaši Dugog Sela uplovili su u mirnije vode
DSC_1099

Nogometaši Dugog Sela slave drugu uzastopnu pobjedu u gostima. Nakon pobjede u Slavonskom Brodu, Dugoselci su tri boda osvojili i kod izravnog konkurenta Hrvatskog dragovoljca. Utakmicu u Sigetu, igrači trenera Sejada Halilovića u svoju su korist riješili rezultatom 2:0.

Nakon prvog dijela mreže su mirovale da bi Dugoselci u nastavku susreta u samo pet minuta postigli dva pogotka za vrijedna tri boda. Prvi gol u 53. minuti bio je autogol domaćeg Josipa Šoljića da bi pet minuta kasnije Petar Radoš postavio konačan rezultat utakmice.

Pobjedom je dugoselski klub napokon uplovio u mirnu luku, jer s 24 boda na kontu momčad se nalazi na devetom mjestu.

Pobjeda u Sigetu bučno je proslavljena uz poruku: “Treba li što dodati… Pustimo neka slave. Čestitke!”