Raspucana Žuta podmornica

VIDEO/FOTO: Petarda Mladosti protiv Rakovog Potoka

Mladost je nastavila s dobrim proljetnim izdanjima i slavila je s 5:0 za skok na treće mjesto
DSC_0025

U 20. kolu Jedinstvene županijske lige u Obrezini je odigrana utakmica dva susjeda. Domaća Mladost dočekala je Rakov Potok, koji je uoči utakmice kao i “Žuta podmornica iz Obrezine” imao 32 boda. Domaća momčad nastavila je s dobrim proljetnim igrama te je na kraju došla do uvjerljive 5:0 pobjede kojom su skočili na treće mjesto ligaškog poretka. Ne tako davno Mladost je redovito bila u vrhu ove lige, a sadašnje klupsko vodstvo radi na tome da klub vrati tamo gdje mu je i mjesto. Po svemu sudeći u tome će i uspjeti, jer malim koracima klub napreduje iz dana u dan.

Susret protiv Rakovog Potoka protekao je u dominaciji domaće momčadi, koja je odigrala sjajnu utakmicu ne dopustivši gostima da im ozbiljnije zaprijete. Golijadu u Obrezini otvorio je sjajni pogotkom iz slobodnog udarca Luka Borković u 11. minuti.

Na 2:0 u 31. povisio je Domagoj Bedeković, koji je sedam minuta kasnije centaršutom iz kornera pronašao Luku Borkovića koji je glavom pogodio za 3:0.

Mrežu su potom mirovale do same završnice susreta u kojoj za uvjerljivu pobjedu Mladosti pogađaju Noa Šalković i Filip Bedeković.

JEDINSTVENA ŽUPANIJSKA LIGA, 20. KOLO
NK MLADOST – NK RAKOV POTOK 5:0 (3:0)
STRIJELAC: 1:0 Borković (11), 2:0 D. Bedeković (31), 3:0 Borković (38), 4:0 Šalković (81), 5:0 F. Bedeković (85)
NK MLADOST: Tomić (od 70. Sučić), Martinić (od 70. Šalković), Jurišić, Tadić (od 70. Matić), Smajić, D. Bedeković (od 62. Pejak), Ivančić, Borković, Bubalo, Kos (od 51. F. Bedeković), Crepulja. TRENER: Romano Župetić
NK RAKOV POTOK: Jaklenec, Šolčić, Lončarić, Mihaljević (od 67. Čičak), Briševec (od 75. Prelošćan), Šporčić, Lusbo, Makarun (od 81. Kutija), Perić (od 67. Matoš), Rezo, Golojuh. TRENER: Krešimir Mavračić