Turopoljski derbi

VIDEO/FOTO: Mladost u sudačkoj nadoknadi na Zvrniku ostala bez pobjede

Utakmica između Poleta i Mladosti završila je 2:2
WhatsApp Image 2023-03-26 at 20.09.25 (2)

Nogometaši Mladosti i dalje su bez poraza u proljetnom dijelu prvenstva Jedinstvene županijske . U četiri odigrana susreta momčad trenera Romana Župetića zabilježila je dvije pobjede i dva remija. Nakon prošlotjednih 2:2 protiv Kupe (ispušteno vodstvo od 2:0, op.a) i u 19. kolu na gostovanju na Zvrniku kod Poleta bio je istovjetan rezultat.

Domaća momčad povela je u 5. minuti golom Zvonimira Matušina, da bi osam minuta kasnije Domagoj Bedeković bio siguran realizator najstrože kazne za 1:1.

Mreže su potom mirovale sve do završnice susreta kada su okupljeni gledatelji vidjeli još dva pogotka, po jedan sa svake strane. Najprije je efektnim pogotkom Marijo Tadić doveo Mladost u vodstvo u 88. minuti.

I kada je sve mirisalo na pobjedu gostiju, u drugoj minuti sudačke nadoknade najbolje se nakon odbijene lopte vratara Tomića snašao Poletov Cvitanović koji je loptu poslao u nebranjeni dio mreže za konačnih 2:2.

JEDINSTVENA ŽUPANIJSKA LIGA, 19. KOLO
NK POLET – NK MLADOST 2:2 (1:1)
STRIJELCI: 1:0 Matušin (5), 1:1 D. Bedeković(13), 1:2 M. Tadić (88), 2:2 Cvitanović (90+2)
NK POLET: Eremija, Đuretić, Banić (od 82. Ilijević), Dejanović, Župetić (od 16. Križanac), Matušin, Šestak, Cvitanović, Grlić, Pejak, Šorša. TRENER: Dejan Debijađi
NK MLADOST: Tomić, Martinić, Jurišić, Tadić, Smajić, Bedeković, Ivančić, Matić, Bubalo, Kos (od 46. Borković), Crepulja. TRENER: Romano Župetić