Golovi padali kao na tekućoj traci

VIDEO/FOTO: Luda utakmica u Obrezini, Lomnica slavila u golijadi

Čak 11 golova palo je u Obrezini, a na kraju su veliku pobjedu slavili gosti kojima je pripala pobjeda rezultatom 6:5
WhatsApp Image 2023-05-14 at 19.57.07

Kakva utakmica u Obrezini. Turopoljski derbi ponudio je ono najbolje od nogometa – golijadu u režiji igrača Mladosti i Lomnice. Na kraju su zadovoljniji i sretniji bili gosti koji su slavili sa 6:5. Bila je to utakmica prepuna obrata, a odluka o pobjedniku pala je u sudačkoj nadoknadi kada Lomničani vodstvo Mladosti 5:4 preokreću u konačnih 5:6. Događanjima na terenu najviše su profitirali okupljeni gledatelji, koje u nogometnoj poslastici nije omelo niti prohladno vrijeme, kao ni dosadna kiša.

Gostujuća momčad bolje je ušla u utakmicu i nakon devet minuta golovima Skupnjaka, Lomnica je imala vodstvo od 0:2.

Do odlaska na odmor domaći sastav preko Bedekovića i Pejaka dolazi do izjednačenja. Uzbuđenjima tu nije bio kraj, jer nastavak donosi još efikasniji nogomet. Skupnjak trećim golom u 60. minuti vraća Lomnicu u vodstvo, da bi Mladost preko Bedekovića i Crepulje u 71. povela 4:3.

Iskusni Stjepan Deverić u 80. minuti pokazat će se kasnije vuče dobitnu kombinaciju, jer tek što je ušao Havliček poravnava na 4:4. Međutim, kraj nije ni izbliza na vidiku. Najprije Pejak u 87. ponovno dovodi Mladost u vodstvo, da bi gosti u sudačkoj nadoknadi s dva gola u potpunosti preokrenuli utakmicu i osvojili sva tri boda. Najprije je Gršić poravnao na 5:5, da bi Havliček potom svojim drugim golom postavio konačnih 5:6.

JEDINSTVENA ŽUPANIJSKA LIGA, 26. KOLO
NK MLADOST – NK LOMNICA 5:6 (2:2)
STRIJELCI: 0:1 Skupnjak (2), 0:2 Skupnjak (9), 1:2 Bedeković (31), 2:2 Pejak (45), 2:3 Skupnjak (60-11m), 3:3 Bedeković (66-11m), 4:3 Crepulja (71), 4:4 Havliček (81), 5:4 Pejak (87), 5:5 Gršić (90+2), 5:6 Havliček (90+3)
NK MLADOST: Tomić (od 59. Sučić), Martinić (cap.), Jurišić (od 26. Pejak), Smajić, D.Bedeković (od 76. Bekavac), Ivančić, Borković, Matić, Bubalo, Kos, Crepulja. TRENER: Romano Župetić
NK LOMNICA: Jerković, Skupnjak (od 90+4 Garvanović), Gršić, Dijanežević (od 46. Arbanas), J.Grdenić, Mostarlić (od 46. Ćurić), Delić, Gudelj, Šoštarec, Čizmadija, Beg (od 80. Havliček). TRENER: Stjepan Deverić