VIDEO/FOTO: Lučko nastavilo niz, hrabri Kurilovec poveo, pa pogađao stative

Nogometaši Lučkog i šesti susret u nizu ostali su neporaženi. Štoviše, uz remi kontra Dugog Sela nanizali su pet pobjeda
DSC_7528

Nogometaši Lučkog i šesti susret u nizu ostali su neporaženi. Štoviše, uz remi kontra Dugog Sela nanizali su pet pobjeda. Posljednju, protiv vrlo dobrog Kurilovca, koji nije izdržao do kraja te se njegovi igrači kući vraćaju pognutih glava nakon poraza 2:1.

Bila je to nadasve dobra i kvalitetna utakmica u kojoj su Kurilovčani nakon prvih 45. minuta imali vodstvo, da bi domaćin u posljednjih 25. minuta došao do potpunog preokreta i pobjede, koja ih je vinula na četvrto mjesto ligaškog poretka.

Utakmica po sastav trenera Senada Harambašića nije mogla bolje početi, jer u 13. minuti nakon prve ozbiljne akcije, Kurilovec je poveo. Brza akcija završila je kontrom koja je u mat poziciju izbacila Mateja Reslera koji je izašao sam na vratara Debijađija i lagano pogodio za 0:1. Sve pokušaje domaćih igrača sigurno je otklanja obrana na čelu s kapetanom Antom Radošom, a u vrlo dobrom izdanju bio je i vratar Leon Išek, koji se u prvom dijelu istaknuo s dvije sjajne intervencije. Nakon jedne od njih, u 38. odbijanac je u njegovu mrežu pospremio Abubacar, no označeno je zaleđe te se na odmor otišlo s vodstvom Kurilovca od 1:0.

I nastavku susreta domaćin je silovito krenuo prema golu Kurilovca, koji je svoju šansu čekao iz kontraudara. Ključni trenutak utakmice dogodio se u 64. minuti kada je prekršajem na sredini igrališta zaustavljen Grdenić, no sudac Matoš nije se oglasio, da bi iz te iste akcije nakon prekršaja nad Bubnićem sudac pokazao na bijelu točku. Siguran realizator bio je Josip Marinić.

Uslijedio je potom period igre u kojem su nogometaši Kurilovca bili bolji i opasniji. No dva sjajna pokušaja Nike Tolja, umjesto u mreži završili su na okviru gola. Isti je igrač i u prvom dijelu zatresao vratnicu domaćeg gola. I kako to već u nogometu biva, kada ti ne zabiješ, tada ga primaš, a baš takva je sudbina zadesila Kurilovec koji je po drugi puta kapitulirao u 81. minuti kada je nakon kornera sam na drugoj vratnici ostao Papa i pogodio za domaću pobjedu 2:1.