Varaždin s igračem manje do boda u Zaprešiću

Inter je u dva navrata imao vodstvo, koje su Varaždinci uspjeli anulirali
Inter iz Zaprešića i Varaždin sastali se u 4. kolu HT Prve lige

Nogometaši Intera imali su danas imperativ pobjede protiv novaka u prvoj ligi, Varaždina, kojeg su klupe vodi legenda Diva iz predgrađa, Borimir Perković. Kako su bez bodova ostali u domaćem susretu protiv Istre 1961 i Osijeka, Zaprešićani su se nadali kako će susret protiv Varaždina biti prekretnica. Sve je i ostalo na tome, budući da je susret završio podjelom bodova, rezultatom 2:2.

Imali su Zaprešićani u dva navrata vodstvo, i igrača više gotovo 40 minuta, no na kraju zadovoljniji bodom mogu biti gosti iz Varaždina. Bosec je u 15. minuti doveo Inter u vodstvo nakon idealnog proigravanja Čelikovića. Nažalost, slaba intervencija vratara Freliha u 22. minuti omogućuje Težaku da vrati stvari na početak. Kratko vijeka bila je radost Varaždinaca, jer Serderov je samo šest minuta kasnije vratio prednost na stranu Zaprešićana.

U 52. minuti gosti ostaju bez isključenog Samboleca, koji je zaradio drugi žuti karton. Nije to previše poremetilo goste, koji su samo tri minute kasnije preko Glavice došli do drugog zgoditka, i na kraju zasluženog boda.