Varaždin na Poljudu pao u devetoj minuti sudačke nadoknade

Hajduk je iz dva udarca unutar okvira došao do dva pogotka i vrijedne pobjede koja ih je zadržala osam bodova iza vodećeg Dinama
Split: Utakmica 12. kola SuperSport HNL, NK Hajduk – NK Varaždin Ivo Cagalj/PIXSELL

Nogometaši Hajduka u dramatičnoj su završnici na Poljudu došli do pobjede nad Varaždinom od 2-1 u dvoboju 12. kola SuperSport HNL-a.

Vodeći pogodak za Hajduk postigao je Emir Sahiti u 33. minuti prekrasnim “škaricama” s 11 metara. U 71. minuti je Varaždin izjednačio pogotkom Frana Brodića, a konačnih 2-1 postavio je Nigerijac Awaziem u devetoj minuti sučevog dodatka.

Hajduk je iz dva udarca unutar okvira došao do dva pogotka i vrijedne pobjede koja ih je zadržala osam bodova iza vodećeg Dinama uz isti broj odigranih utakmica (11). Dinamo ima 31, a Hajduk 23 boda. Varaždin je sa 16 bodova ostao na petoj poziciji.