Varaždin i Šibenik podijelili plijen

Nogometaši Varaždina i Šibenika u prvoj su utakmici 29. kola Prve HNL igrali odigrali 1:1
Varaždin: NK Varaždin i HNK Šibenik odigrali utakmicu 29. kole Prve HNL Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL

Nogometaši Varaždina i Šibenika u prvoj su utakmici 29. kola Prve HNL igrali odigrali 1:1. Varaždin je poveo golom Đuraseka u 11. minuti, a dragocjen bod Šibeniku osigurao je Jurić u 75. pogotkom s 11 metara.

Varaždin je svoju daleko bolju igru u prvom poluvremenu okrunio samo jednim pogotkom i to već u 11. minuti. Harrera je prihvatio loptu na desnom krilu i uposlio Đuraseka koji je ostao nečuvan na 15-ak metara od gostujućeg gola. Uslijedio je precizan udarac na koji vratar Šibenika nije niti reagirao.

Drugim poluvremenom dominirao je Šibenik, a taj se pritisak ispatio 20-ak minuta prije kraja. Kolarić je nespretno zakačio Sahitija, sudačka postava procijenila je kako je do kontakta došlo u kaznenom prostoru, a siguran izvođač najstrože kazne je u 75. minuti bio Jurić.