Uspješnu sezonu Filip Cimaš zaključio još jednim zlatom, TKD Dugo Selo treći u ekipnom pretku na Prvenstvu Zagrebačke županije

Dugoselski klub ima četiri prvaka Zagrebačke županije, 10 viceprvaka, dok je šest natjecatelja svoje nastupe okončalo osvajanjem brončanih odličja
319543154_613331824127990_4401934467250854526_n

Na posljednjem kriterijskom turniru za Hrvatsku para taekwondo reprezentaciju, a ujedno i zadnjem turniru u ovoj sezoni, 20. Adidas Maksimir kupu, Filip Cimaš osvojio je zlato u kategoriji P31.

-Iza Filipa je uspješna sezona, čestitamo mu na rezultatima!- poručili su iz TKD Dugo Selo, čiji su natjecatelji ovoga vikenda nastupili na Županijskom prvenstvu na kojem su osvojili 20 odličja.

Između ostaloga, dugoselski klub ima četiri prvaka Zagrebačke županije, 10 viceprvaka, dok je šest natjecatelja svoje nastupe okončalo osvajanjem brončanih odličja. U ukupnom poretku kategorije mlađih kadeta i kategorije kadeta TKD Dugo Selo osvojio je treće mjesto, u kategoriji juniora drugo mjesto i treće mjesto u ekipnom poretku.