Četvrto izdanje turnira

U Svetoj Nedelji odigran 3×3 Hoopfest

Natjecanja su ovog puta bila podijeljena u pet kategorija
449193815_880245353928959_1080377385035781581_nSveta Nedelja Hoopfest

U Svetoj Nedelji održan je četvrti po redu košarkaški 3×3 turnir pod nazivom “Sveta Nedjelja 3×3 Hoopfest”. Ovogodišnje izdanje basketa održalo se od četvrtka, 27. lipnja do subote 29. lipnja, na igralištu u Orešju.

Natjecanja su ovog puta bila podijeljena u pet kategorija. To su redom kategorije U13, U15, U17, seniori “Laganica” (amaterske ekipe) i seniorske profesionalne ekipe “Elite”.

U kategoriji U13 prvo mjesto su osvojili Podsused Crew, dok su u U15 kategoriji slavili 3×3 Zagreb. Prva ekipa u U17 kategoriji je Karlovac, a amatersku “Laganicu” je osvojila Paraolympiacos. U seniorskoj kategoriji “Elite” slavio je Borik Bjelovar koji je pobijedio KA-BA Karlovac rezultatom 21:19.

Sljedeći vikend na rasporedu je 3×3 u Bjelovaru koji će se odigrati 5. i 6. srpnja.