U prvoj domaćoj utakmici rukometaši Rugvice upisali novu pobjedu

WhatsApp-Image-2019-12-02-at-09.15.40-822×452

Natjecateljsku 2020. godinu na domaćem parketu rukometaši Rugvice otvorili su pobjedom protiv Libre Tehničar rezultatom 29:23.

Na početku utakmice igralo se gol za gol, no sredinom prvog poluvremena domaćin se odvaja na 12:9. I kada se učinilo da utakmica odlazi u korist momčadi Rugvice, gostujući rukometaši koje se također nešto pitalo, svojom sporom igrom uvlače Rugvičane u svoj mlin, te oni upadaju u crnu rupu, što igrači Libre Tehničar koriste te rade seriju 5:0, koja im prilikom odlaska na odmor donosi vodstvo od 14:12.

U nastavku susreta ista igra protivničke ekipe na što domaći rukometaši nemaju rješenja sve do sredine drugog dijela kada uspijevaju izjednačiti i s nekoliko obrana vratara prelomiti utakmicu u svoju korist.

Kod domaćina najefikasniji je bio Goran Blažević sa šest pogodaka, dok je u redovima gostiju najbolji strijelac bio Damir Dimić sa sedam pogodaka.

Rugvica se ovom pobjedom zadržala na diobi trećeg mjesta zajedno sa ekipom Sesveta II s 21 bodom. U sljedećem kolu Rugvičani gostuju kod ekipe Marofa.