U Jarunu se nakon slavlja nad Maksimirom lakše diše

IMG_6570-copy

Nakon pobjede u derbiju s Maksimirom, svi u Jarunu lakše dišu. Pogocima mladoga 19-godišnjeg Silvija Goričana (na posudbi iz Lokomotive), stopera i kapetana Šoše, te nadarenog juniora Čičkovića Jarun je slavio u zagrebačkom derbiju s 3:1.

-Bila je to prava, čvrsta, borbena utakmica u kojoj smo mi na kraju zasluženo pobijedili. Zadovoljan sam igrom cijele momčadi, kontrolirali smo utakmicu svih 90 minuta, bili smo agresivni, okomiti, napravili dosta šansi te zabili tri gola, što je bilo dostatno za pobjedu na početku proljetnog dijela, a uvijek su te utakmice na početku jako bitne za dalje- osvrnuo se na utakmicu trener Jaruna Damir Biškup.

Nakon pobjede protiv Maksimira u subotu u Jarun stiže još jedan protivnik iz gornjeg dijela Mladost iz Petrinje, koja je otvoreno najavila borbu za vrh trećeligaškog poretka.

-U subotu protiv Maksimira nismo mogli računati na požutjelog Ivančića, bolesnog Grdenića, te ozlijeđene Pavičića i Konjevića, a cijelu polusezonu nemamo ni još uvijek ozlijeđenog Brčića, jednog od najboljih igrača u ligi, ali koga nema bez njega se mora i nemamo vremena za kukanje. Moj pomoćnik Jurica Šimir i ja pripremit ćemo najbolje što možemo momčad za subotnji derbi. Nadam se da će se za subotu oporaviti gripozni Grdenić i Jazvić, te da će naša liječnička služba osposobiti barem mladog Goričana koji je zabio svoj prvijenac za Jarun, ali je osjetio bol u aduktoru i na poluvremenu izašao iz igre- kaže nam Biškup te najavljuje kako će svaki igrač koji istrči na teren dati svoj maksimum kako bi se ostvario pozitivan rezultat.

-Ulogu favorita prepuštamo dečkima iz Petrinje, ali bodove na terenu teško ćemo im prepustiti. Nadam se dobroj igri, maksimalnom zalaganju svojih igrača, a tko je bolji neka pobjedi- za kraj će Damir Biškup.