Za kraj pobjeda u Novom Čiču

Turopolje pobjedom na zimsku stanku

Turopolje će zimsku stanku okončati u gornjem dijelu poretka s 22 boda na kontu

Za kraj jesenskog dijela prvenstva 1. ŽNL Jug nogometaši Turopolja gostovali su u Novom Čiču kod Dinamo Hidrela. Gostujuća momčad pitanje pobjednika riješila je u prvih 25. minuta susreta. Vlastitu mrežu najprije je u 12. minuti zatresao Španiček, da bi Zorić u 25. minuti povisio na 2:0 što je na kraju bio i rezultat utakmice.

Turopolju je ovo bila sedma prvenstvena pobjeda kojom su došli do 22 boda, deset manje od jesenskog prvaka Bestovja, koje je u posljednjoj utakmici prvog dijela sezone svladalo Vatrogasac s 4:1.

Uz utakmicu u Novom Čiču i Bestovju u subotu su još igrali Sloga SUZA-Novaki 3:0, dok u nedjelju od 14 sati igraju; Buna-Posavec, Samoborski Otok-Brcko, Donja Zelina-Donja Kupčina i Ostrna-Jamnica.