Trećeligaš izbacio Inter iz Kupa

Rudar iz Labina u nastavku prekinutog susreta slavio je s 2:0
Zaprešić: Predstavljeni igrači i dresovi NK Inter Zaprešića za novu sezonu u 2. HNL Luka Stanzl/PIXSELL

Nogometaši Rudara iz Labina izborili su plasman u osminu finala hrvatskog nogometnog Kupa nakon što su u nastavku odgođenog susreta 16-ine finala pobijedili Inter iz Zaprešića s 2-0.

Susret trećeligaša Rudara i drugoligaša Intera trebao se odigrati 11. listopada, ali je utakmica prekinuta nakon prvog poluvremena zbog lošeg vremena pri rezultatu 0-0. Domaćin je bio bolji, a u 16. minuti je imao i kazneni udarac. Pucao je Macan, ali je vratar zaprešićkog kluba Križanović obranio.

Nastavak susreta odigran je jučer, a Rudar je nadigrao svog suparnika i posve zasluženo pobijedio s 2-0 golovima Dadića (51) i Miškulina (90).