Treća pobjeda Dubrave na domaćem terenu ovog proljeća

Sljedeće nedjelje gost Dubrave je Posavec
DSC_2204

Nogometaši Dubrave ovog proljeća na domaćem terenu nisu ispustili niti jedan bod. Na otvaranju proljetne polusezone u Dubravi su svladali Milka Trninu, a potom i Bunu. Nažalost na dva gostovanja nije osvojen niti bod, jer protiv bolje rangiranih Mladosti i Kupe, momčad je bila u podređenom položaju te ostala bez bodova.

U jučer odigranom susretu 20. kola protiv izravnog konkurenta u borbi za ostanak, Dubravci su ponovno bili uspješni te su pobjedom 2:1 osvojili nova tri boda. U tvrdoj i teškoj utakmici Dubrava je bila s(p)retnija i na kraju osvojila vrlo važne bodove.

Domaću je momčad u vodstvo u 37. minuti doveo iskusni Tihomir Bradić u 37. minuti, da bi Majić četiri minute kasnije vratio stvari na početak. Rezultat se nije mijenjao do 74. minute kada je pogotkom iz kaznenog udarca pobjedu Dubravi osigurao Grbavac.

S 15 osvojenih bodova Dubrava je pretposljednja, a u sljedećem kolu ponovno igra kod kuće, ovoga puta protiv Posavca koji je bodove u kolu za nama osvojio bez borbe, jer se Zvekovac nije pojavio na igralištu u Leknenom.