Odigrano je 11. kolo 4. NL

Tigar Sveta Nedelja i dalje bez poraza, Vrbovec preokrenuo Mraclin

Bez značajnijih promjena na vrhu
395177591_779977430600735_3344415118387071396_n Facebook NK Mraclin

Za nama je 11. kolo 4. NL-skupina B, koje nije donijelo značajnije promjene na vrhu. Vodeći Tigar Sveta Nedelja s gostovanja iz Popovače kod Moslavca vratio se neporažen. Višić je Tigrove doveo u vodstvo u 36., da bi Sabljak u 76. postavio konačnih 1:1.

Gubitak dva boda iskoristio je Naftaš Ivanić koji je domaćom pobjedom na Zelenjaku 3:1 protiv Topuskog smanjio zaostatak na pet bodova. Domaća momčad do pobjede je stigla prekretom, jer gosti iz Topuskog krajem prvog dijela su stekli prednost. No, u drugih 45. minuta golovima Hadaša, Miličevića i Čančara, Naftaš Ivanić dolazi do bodova.

Zanimljiva utakmica odigrana je na Sajmištu, gdje je Vrbovec ugosti Mraclin. Gostujuća momčad povela golom Kosa u 14. minuti, da bi Dos Anjos s dva zgoditka kreirao preokret za ostanak bodova na Sajmištu. Po završetku susreta gostujuća momčad imala je velikih pritužbi na suđenje trojke Danijel Rožanković, Miodrag Krnic i Dražen Blagić, koja se i nije najbolje snašla u susretu.

Uz ove susrete u subotu su još igrali; TOP-Gradići 3:1, Ban Jelačić-Jaska Vinogradar 0:0, Rugvica Sava-Moslavina 2:0 i Stupnik-Lekenik 1:1, dok će kolo danas zaključiti Croatia-Libertas.