Sloga lako do bodova protiv Rakovca

Zaslužena pobjeda Sloge, koja se polako izdiže s dna ljestvice Jedinstvene županijske lige
WhatsApp Image 2019-10-06 at 09.17.32

Nogometaši Sloge na domaćem su terenu zasluženo uzeli tri boda, svladavši Rakovec koji je nakon visoke pobjede protiv Turopoljca uzdignute glave stigao u Križ.

Domaći igrači u prvih 25. minuta bolju igru okrunjuju s dva pogotka. Marinić u 19. te Tupek u 25. minuti matirali su vratara Grgoića, koji je u 39. minuti prilikom duela s Maranićem radi prekršaj za najstrožu kaznu. Nažalost, u tom je trenutku morala intervenirati i medicinska služba, koja je vratara otpratila u KBC Rebro. Siguran realizator s bijele točke bio je Marinić koji je povisio na 3:0.

Kepe u 75. minuti zaključuje sjajno izdanje domaće momčadi, koja se drugom uzastopnom pobjedom polako izdiže s dna ljestvice, nakon nešto lošijeg ulaska u prvenstvo.

Poraz Rakovca u 77. minuti pogotkom s jedanaest metara ublažio je Korenika.